אודות

משרד עורכי דין טל איטקין נוסד  בשנת 1999 ומאז צבר ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והירושה על שלל רבדיו.

משרד עורכי דין טל איטקין מונה צוות של שלושה עורכי דין בעלי וותק וניסיון מגוון ועשיר בתחום דיני המשפחה, ומתמחה בייצוג וניהול ההליכים המשפטיים בערכאות השיפוט השונות, החל בבית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון ובבתי הדין הרבניים (האזורי והגדול).

מקימת המשרד, עורכת הדין טל איטקין בעלת רישיון לעסוק בעריכת דין משנת 1999 ובוגרת לימודי תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת שפילד. כיום, סטודנטית לתואר שני במשפט מסחרי בדגש על קנין רוחני, במרכז הבינתחומי בהרצליה. בנוסף עורכת הדין טל איטקין, חברה בוועדות לשכת עורכי הדין העוסקות בדיני משפחה ובבית הדין הרבני ובעלת תעודת מגשרת מוסמכת לגירושין בשיתוף פעולה משנת 2012 ובעלת רישיון נוטריון משנת 2011. כמו כן עורכת הדין טל איטקין הינה מרצה בכירה בהרצאות מטעם לשכת עורכי הדין וגופים אחרים, בעלת פינה בתוכנית רדיו "זוהר צפוני" בהנחייתו של ד"ר גבי זוהר ויועצת משפטית בהתנדבות של "עמותת ילדותי השנייה" משנת 2002.

עו"ד טל איטקין

צוות המשרד מקפיד ללוות באופן צמוד את הלקוח בהליכי המו"מ השונים המתנהלים במקביל להליכים המשפטיים: גיבוש הסכמי ממון, הסכמי שלום בית, הסכמים זמניים, הסכמי גירושין ועוד.

צוות המשרד מודע למורכבותו של הסכסוך המשפחתי, לרגישותו ולחשיבותו. משכך, אנו מאמינים שכאשר מתרחש סכסוך משפחתי אליו נקלע הלקוח, ישנה חשיבות מכרעת לידע המשפטי הרב ולניסיון  המקצועי אותו מעניק צוות המשרד לכל אחד ואחד מלקוחותיו.

ניסיון וידע אלו, מאפשרים לנו לפרוש בפני הלקוח את האפשרויות המשפטיות הקיימות בפניו, ולבנות תוך שיתוף פעולה מלא עמו את האסטרטגיה המשפטית שתתאים למאפייניו וצרכיו הייחודיים של הלקוח, כאשר לאורך ההליך כולו מקפיד צוות המשרד על מתן יחס אישי ושמירה על סודיות מרבית.

צוות המשרד לא מהסס להיעזר במידת הצורך באנשי מקצוע חיצוניים, המסייעים לנו להעניק מענה נכון, הולם ומקצועי לאותה סוגיה ייחודית. בכלל  זה פועל משרדנו בשיתוף פעולה עם יועצים כלכליים, רואי חשבון, אקטוארים, פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, ומשרדי עורכי דין המתמחים בתחומי המשפט הפלילי, האזרחי המסחרי ועוד.

אנו תמיד נשאף להביא את המחלוקות לכדי פיתרון מוסכם, אשר יגן על זכויותיו וכבודו של הלקוח, יבטא את צרכיו ורצונותיו האישיים ויגן על הילדים, כל זאת במטרה להבטיח המשך תפקוד אישי ומשפחתי בעיצומו של המשבר המשפחתי ואחריו.

יחד עם זאת, לא נהסס לפעול במלוא המרץ והנחישות, כדי להשיג את מטרותיו של הלקוח במסגרת ניהול מאבק משפטי עיקש ומסור בכל הערכאות המשפטיות, במצבים בהם פתרון מוסכם אינו אפשרי או מקובל על הלקוח.

אנו מזמינים אתכם לעיין בשלל הכתבות שפורסמו בעיתונות אודות פעילות משרדנו וכן לעיין באתר ולקבל מידע מקצועי על כל הנושאים המרכזיים בתחום דיני המשפחה והירושה

רחוב הנמל 36, קומה 4 שער 3

ת.ד 33356  חיפה 313202

טל' : 04-8661919 | פקס: 04-8664599

 

לייעוץ השאירו הודעה או חייגו: 04-8661919