אמנת השירות

טל איטקין – משרד עורכי דין הינו אחד ממשרדי עו”ד המובילים בישראל המתמחה בדיני גירושין, משפחה וירושה.

המשרד מדורג בשנים באחרונות במדריכי דירוג בינלאומיים מובילים כגון Dun & Bradstreet  וכןCode  BDI .

המשרד מייצג לקוחות רבים הן בבתי משפט אזרחיים והן בבתי הדין הרבניים, וחתום על תקדימים משפטיים, לרבות בבית המשפט העליון. צוות המשרד מודע לחשיבות ולמורכבות של סכסוך משפחתי ופתרונותיו, ואנו מאמינים כי המפתח להצלחת הליך משפטי טמון לא רק במקצוענות ובניסיון אלא גם בהבנת הצרכים האישיים של כל לקוחה ולקוח. לאורם של כל אלה, אנו פועלים בנחישות וברגישות למיצוי מלוא הזכויות של לקוחותינו ובשיתוף פעולה מלא.

צוות המשרד מחויב להעניק לכם שירות משפטי אישי ומקצועי, על בסיס עקרונות אמנת השירות שגובשו במשרד במסגרת תרבותו הארגונית הפרופסיונאלית-ערכית:

– מתן שירותי יעוץ וייצוג משפטיים במקצועיות, באחריות, ברגישות, ביעילות ובסודיות מרבית, בהתבסס על יחסי אמון עמכם הלקוחות;

– השירות המשפטי ניתן לכם לאורם של כללי האתיקה המחמירים של לשכת עורכי הדין ולאור עקרונות של טובת הלקוח, שירותיות, נאמנות, יושרה, אדיבות, וייצוגיות, ומתבטא בחשיבה משפטית יצירתית “מחוץ לקופסא”.

– עקרונות אלו הנם מאבני היסוד של ערכי המשרד: אנו שמים את צרכיכם במרכז תשומת הלב, דוגלים בתקשורת פתוחה ויעילה עמכם, וניחנים בלויאליות, בשאיפה למצוינות ובלמידה מתמדת לטובת שיפור וייעול השירות המשפטי
לו אתם זוכים במסגרת הייצוג המשפטי.

– לצוות המשרד ניסיון וידע רבים המאפשרים לו לפרוש את האפשרויות המשפטיות הקיימות בפניכם הלקוחות, ולבנות, תוך שיתוף פעולה מלא עמכם, את האסטרטגיה המשפטית שתתאים למאפייניכים וצרכיכם הייחודיים, כאשר לאורך ההליך כולו מקפיד צוות המשרד על מתן יחס אישי ושמירה על סודיות מרבית.

רוצים להתייעץ איתנו?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל מאיתנו עיצה ראשונית או לתאם עימנו פגישה. התקשרו לטלפון: 04-8661919
או השאירו פרטיכם בטופס, ונחזור אליכם בהקדם:

© Copyright - בנייה: אס אם דיזיין עיצוב: סטודיו שלומית טולדו