טל איטקין

אנו מודעים למורכבותו של הסכסוך המשפחתי, לרגישותו ולחשיבותו. משכך, אנו מאמינים שכאשר מתרחש סכסוך משפחתי אליו נקלע הלקוח, ישנה חשיבות מכרעת לידע המשפטי הרב ולניסיון המקצועי אותו מעניק צוות המשרד שלנו לכל אחד ואחד מלקוחותיו.

טל איטקין, עו”ד גירושין ומשפחה בחיפה

תחומי התמחות

רוצה להתייעץ איתנו?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל מאיתנו עיצה ראשונית או לתאם עימנו פגישה

התקשרו לטלפון: 04-8661919

או השאירו פרטיכם בטופס, ונחזור אליכם בהקדם:

 

כל הליך משפטי שנוגע לבני משפחה הוא לא קל עבור הצדדים השונים, את זה אנחנו יודעים, וקשה להגיע להסכמה או פשרה שמתאימה לכולם בעת גירושין ללא ייצוג משפטי הולם. לכן אם אתם תושבי הצפון או חיפה והקריות, ואתם מעוניינים לשמור על הזכויות שלכם נדרש לכם עורך דין גירושין בחיפה בעל ניסיון רב, בקיאות משפטית, חדות מחשבה, רגישות והבנה.

תוך התחשבות בכל המאפיינים האלה הרכבנו לעצמנו במשרד עו”ד לענייני משפחה בחיפה טל איטקין את הצוות המנוסה ביותר שילווה אתכם בדיסקרטיות מרבית לכל אורך ההליכים המשפטיים הרב גוניים הקיימים, ויעזור לכם לזכות בתוצאות אליהן תרצו להגיע.

בתחום המשפטים ידע זה כוח, ולאורך השנים הוכחנו את עצמנו פעם אחר פעם כמשרד עורכי הדין הטוב והמומלץ ביותר לענייני משפחה. עורכת דין גירושין בחיפה כגון טל איטקין פועלת על פי עקרונות ותקדימים שכבר עמדו במבחן בעבר והראו כי בכל מצב יש דרך להגן על הזכויות של איש ואשה בענייני גירושין ומשפחה, וצריך רק להכיר את הגישה הנכונה בהתאם למקרה הספציפי שלכם.

אנחנו מחויבים לייעץ לכם ולייצג אתכם באחריות ורגישות ולפעול באמון לכל אורך התהליך המשפטי.  הצרכים שלכם הם בראש מעיינינו, ונשמור איתכם על תקשורת פתוחה ויעילה כך שלרגע לא תרגישו שאתם מתמודדים עם המצב לבד. נציג בפניכם את כל האפשרויות הקיימות עבורכם ונבנה יחד איתכם אסטרטגיה משפטית שמתאימה לכם על פי מצבכם.

 

קצת על עורכת דין לענייני משפחה בחיפה טל איטקין

 

עו”ד גירושין בחיפה טל איטקין מתמחה מזה 20 שנה בדיני משפחה, ייצוג משפטי וניהול הליכים משפטיים בבית המשפט לענייני משפחה, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון ובבתי דין רבניים. לאורך השנים ולאור הצלחתה הגדולה הרכיבה לעצמה צוות עו”ד גירושין בצפון מנוסה שמומחה בתחומי חלוקת רכוש, מזונות, הסדרי ראיה וכדומה, וכן בתחומי צוואות, עזבונות, זכויות להט”ב וזכויות ידועים בציבור. לא בכדי נבחר המשרד שלה לרשימת המשרדים המובילים לשנת 2018 של גלובס – עם הידע והמומחיות שלה בתחום דיני המשפחה אתם תקבלו את הייצוג הטוב ביותר שתוכלו לשאוף אליו.

סרטונים לצפיה

סנקציות נגד גט
סכסוכי ירושה
חלוקת הון
בני זוג
© Copyright - בנייה: אס אם דיזיין עיצוב: סטודיו שלומית טולדו