גירושין בהריון

מפרקים את החבילה במהלך ההריון – מה עכשיו?

כנראה שלא כך דמיינתם את ההריון המשותף שלכם, אך לאחר החלטה משותפת וההבנה כי מדובר על הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבורכם ועבור התינוק שעתיד להיוולד, החלטתם להיפרד. גירושין אינם דבר קל בשום שלב, ועל אחת כמה וכמה בעת שמדובר על פתיחת תיק גירושין בהריון. אז ראשית, הדבר החשוב ביותר הוא שתהיה לאישה לידה קלה, וכעת, הגיע העת להבין מה המשמעות החוקית המקופלת בכל הסוגייה של הליך גירושין בזמן הריון.

 

הסכם גירושין בהריון – מה אתם צריכים לדעת?

ההמלצה הברורה היא לבצע את הליך הגירושין בנועם, גם על מנת להקל עליכם את הפרידה שהיא מראש לא קלה, וגם על מנת לאפשר לאישה ההריונית לעבור את ההריון שלה בשלום ללא כל לחצים מיותרים. על כן, תוכלו לערוך את הסכם הגירושין שלכם טרם הלידה של התינוק שלכם, ולכלול בהסכם הזה סעיפים רבים שלא ישאירו שום מקום לספק בשום סוגייה. בהסכם שכזה מומלץ להכניס סעיפים ביחס להסדרי הראיה, המשמורת, דמי המזונות לילדים ואפילו את דמי ההוצאות הרפואיות הנדרשים במהלך ההריון. אם את בהריון ורוצה להתגרש, חשוב שתדעי את הזכויות שלך – עם עו”ד טל איטקין, את בידיים טובות.

 

שמים בצד את הרגשות וחושבים על טובת הילד

במעמד של גירושין, הרי שלעתים קשה ולעתים אף בלתי אפשרי לחשוב על הסכם שכזה. בהליך גירושין מטבע הדברים מעורבים המון רגשות, חלקם אפילו שליליים, כך שבעת ששני הצדדים צריכים לחשוב על עתיד משותף בגידול הילד בעת שהם אינם רוצים עוד לחיות זה לצד זו, נדמה כי מדובר על משימה סבוכה למדי. חשוב לזכור לאורך כל התהליך, גם אם מדובר על גירושין בהריון ראשון וגם אם בהריון שני או שלישי, המטרה שלכם היא משותפת והיא החשובה ביותר: לערוך הסכם ראוי ומכובד על מנת להבטיח תנאי גידול נאותים וראויים לילד שלכם. גם אתם וגם הילד שלכם לא ייחלתם למצב זה, אך לשמחתכם, כאנשים בוגרים, הכוח בידיים שלכם להחליט לגבי העתיד, והוא ללא ספק יכול להיות טוב יותר.

 

למה דווקא עו”ד טל איטקין?

גירושין אישה בהריון הוא כנראה אחד מהדברים היותר קשים שאישה יכולה לעבור. העובדה כי מדובר על תהליך קשה, לא אומרת שמדובר על תהליך בלתי אפשרי. לשמחתך, עו”ד טל איטקין בעלת ניסיון רב בתיקים העוסקים בדיני המשפחה, כך שמובטח לך טיפול מקצועי ויעיל, תוך ליווי אישי לאורך תקופת ההריון המרגשת.

אפשר לחתום את פרק הנישואין בצורה לא  נעימה, אך גם אפשר ורצוי לעשות זאת אחרת בעיקר בעת שמדובר על אישה בהריון. אין כל חשיבות אם מדובר על גירושין בהריון שני או גירושין שהפתיעו אותך כבר בהריון הראשון – ניתן לסיים את פרק הנישואין בחיוך ולחיצת יחד, ובהבטחה כי חיי הילד לא יפגעו.

רוצים להתייעץ איתנו?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל מאיתנו עיצה ראשונית או לתאם עימנו פגישה. התקשרו לטלפון: 04-8661919
או השאירו פרטיכם בטופס, ונחזור אליכם בהקדם:

© Copyright - בנייה: אס אם דיזיין עיצוב: סטודיו שלומית טולדו