Behind The Success of
Every Small Business
There's a Family"(unknown)

עו״ד טל איטקין הקימה את משרדה לפני למעלה משני עשורים מתוך תחושת שליחות אמתית ובמטרה לספק ללקוחותיו את השירות האישי הטוב, המקצועי והאנושי ביותר – מתוך הבנה כי תחום דיני המשפחה והירושה הינו תחום סבוך ומורכב משפטית ורגשית. העשייה המקצועית נעשית תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ובלתי מתפשרים ובקיאות חסרת תקדים במטרייה המשפטית, ובפרט בממשק שבין דיני המשפחה לעולם המשפט המסחרי.
משרד טל איטקין מעניק ללקוחותיו את השירות שמהווה הטוב מכל העולמות – יחס אישי, ניסיון רב, אנושיות, בקיאות וידע יוצאי דופן בפרקטיקה בישראל.

מקצועיות

למשרדנו ותק של למעלה משני עשורים בהם טיפל בלקוחות במקרים מהמורכבים והרגישים ביותר – ואף נטל חלק מרכזי בביסוס הלכות מובילות וחשובות שעיצבו את תחום המעמד האישי. לעו״ד טל איטקין השכלה האקדמית נרחבת וייחודית בפרקטיקה המשפטית בתחום. עו״ד איטקין משלימה בימים אלו את עבודת הדוקטורט פורצת הדרך שלה המהווה מחקר חלוצי בינלאומי בנושא הקשר בין המשפחה להיווצרות קניינים רוחניים ומודלים לחלוקת קניין רוחני בין בני זוג.

משרדנו נמצא בחוד החנית של הממשק בין דיני המשפחה למשפט המסחרי – עם השכלה וניסיון חסרי תקדים בכל הנוגע לממשק משמעותי זה.

מצוינות

הניסיון, ההישגים וההערכה לה זוכה צוות המשרד תדיר מלקוחותיו, קולגות והערכאות השיפוטיות השונות, לרבות בתי הדין הרבניים, בתי המשפט לענייני משפחה ובית המשפט העליון – משקפת את השירות המשפטי המצוין שמעניק משרדנו ללקוחותיו. כישורי הטיעון והניסוח של צוות המשרד, יכולת הלמידה המהירה והמחקר הראייתי, המשפטי וההשוואתי יוצא הדופן באיכותו מקנים לצוות יתרון משמעותי בכל תיק – דבר המתבטא בתוצאות מוכחות בשטח.

לצד עשרות שנות ניסיון בתחום ומתוך פרספקטיבה רחבה, אנו רותמים את האקדמיה לשירות הפרקטיקה – בכדי למקסם כל תיק ותיק.

מחויבות

בכל תיק ותיק המגיע לפתחנו – טובת לקוחותינו מנחה אותנו בכל צעד ושעל. אנו כאן בשבילם ברגעים הקשים ביותר, תוך מתן מענה מידי ובגובה העיניים לכל שאלה או צורך, ובגילוי דאגה כנה ורגישות אמיתית למצבם של הצדדים להליך וילדיהם. אנו רואים חשיבות עליונה בהשפעה חיובית והותרת חותם על מהלך חייהם של האנשים המטופלים על ידינו, זאת מתוך הבנת ייחודיותו של ההליך של פירוק המשפחה והשפעתו המכרעת על צמתים מרכזיים בחייהם.

אנו נלחמים ללא פשרות עבור צדק ללקוחותינו – מגויסים לתקן כל פגיעה או עוול, ולא מרימים ידיים ותמיד נחתור למצוא פתרון שימנע מלחמה מיותרת וכואבת לצד שמירה על כלל הזכויות והאינטרסים.

יצירתיות

בשל הבקיאות הרבה במטרייה המשפטית, הניסיון האקדמי חסר התקדים של מייסדת וראש המשרד, עו״ד טל איטקין, מקנה לה את יכולת החשיבה מחוץ לקופסה, הפרספקטיבה החדשנית, יכולת האינטגרציה והטיעון ורוחב יריעה חסר תקדים, בפרט בממשק שבין המשפט המסחרי לעולם דיני המשפחה והירושה. מתוך הבנה כי תחום המעמד האישי מצריך פתרונות מקוריים וכרוך במידה לא-מבוטלת של יצריות, רגשות חזקים ומלחמות קשות, זאת לצד מורכבות ראייתית ומשפטית, אנו מספקים ללקוחותינו את המענה היצירתי ביותר לשביעות רצונם ותוך שמירה על שלום בית במידת האפשר.

למשרדנו יש את הכלים, הניסיון והמיומנות לספק ללקוחותינו מענה משפטי חדשני ופורץ דרך, המותאם למידותיה של כל סוגיה.

מיומנות

משרדנו עוסק בסוגיות דיני מעמד אישי קלאסיות לרבות הליכי גירושין, מזונות, משמורת, הסדרי ראייה, כמו גם בגישור ובניסוח הסכמים – הסכמי ממון, גירושין והסכמים בין יורשים, ובתחום העיזבונות והירושות. לצד זאת, למשרדנו מומחיות ענפה וייחודית בהליכים המצריכים חדשנות והתמחות בעולמות שונים: אנו מלווים את לקוחותינו בסוגיות דוגמת הערכת שווי, פירוק שיתוף בנכסים משפחתיים, בזכויות בקניין רוחני ונכסים בלתי-מוחשיים ובפירוק חברות משותפות ומשפחתיות.

משרדנו מספק ללקוחותיו מענה מקיף, חדשני ויסודי בקשת רחבה של נושאים – תוך שימוש במגוון דיסציפלינות וכלים משפטיים, כלכליים ועסקיים.

דילוג לתוכן