הסכם ממון

הסכם ממון – בשביל השקט שלכם

עקב ריבוי הזוגות המחליטים להתגרש בשנים האחרונות נוצר לו הרגל חדש אצל הזוגות העומדים להינשא והוא הסכם ממון לפני נישואין. אם פעם היה נהוג לחשוב כי הסכם ממון הורס ומחבל ברומנטיקה שלפני החתונה הרי שהיום שני הצדדים מבינים כי זהו מסמך פשוט אשר נועד לשמור על השקט הנפשי של כולם. הסכמי ממון נפוצים בעיקר במקרים בהם פערי הגילאים או הפערים הכלכליים בין שני בני הזוג הם גדולים יחסית ולכן אחד הצדדים רוצה לדעת בוודאות כי החתונה היא אכן מאהבה טהורה ולא מבצע כסף או אינטרס אחר.

במקרים לא מעטים, הסכם ממון הוא בכלל רעיון של ההורים או בני המשפחה האחרים ולאו דווקא של בני הזוג עצמם. למרות השם המפוצץ, הסכם ממון הוא בסך הכל מסמך אשר מחלק את הרכוש וחסכונות של בני הזוג שצברו לפני החתונה בחלוקה המוסכמת על בני הזוג. למעשה, הרכוש והכסף שצבר כל אחד מבני הזוג יישאר שלו במקרה של פרידה. עורך דין הסכם ממון יידע לעשות עבורכם את החוזה המקצועי ומקיף ביותר על מנת למנוע בעיות בעתיד.

הסכם ממון

לא מתחתנים ללא עורך דין הסכם ממון

עורך דין הסכם ממון יכול לעשות עבורכם את העבודה הקשה ולעמוד על הפרטים הקטנים ביותר. עורך דין הסכם ממון מכיר את הפרטים הקטנים שלא כולם יודעים לשים אליהם לב, מכיר את העבודה לעומק וצבר ניסיון רב במהלך השנים על מנת להעניק לכם התחלה ברגל ימין לחיי הנישואין. אצל זוגות רבים בישראל העומדים להינשא חתימה על הסכם ממון אצל עורך דין היא חלק בלתי נפרד מהתהליך לקראת החתונה, ממש כמו בחירת השמלה או בחירת האולם. משרד עורכי הדין טל איטקין צבר במהלך השנים ניסיון לא מבוטל של למעלה מ-15 שנים בטיפול בלקוחות העומדים להינשא.

חתימת הסכמי ממון רבים כבר נחתמו בין כותלי המשרד שלנו ואנחנו נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר כדי שתוכלו להתחתן בראש שקט. ניסיון הוא מרכיב שאינו נקנה בקלות, הוא תוצר של עבודה מפרכת וקשה, חתירה לתוצאות טובות וביסוס המעמד של המשרד מקצועי ומיומן. משרד עורכי הדין טל איטקין כבר פועל שנים רבות בתחום והוא ההבדל בין הסכם ממון מצוין עד הפרידה האמיתית לבין הסכם ממון מצוין גם לאחר הפרידה הלא רצויה.עו

הסכם ממון – פרטים נוספים

הסכם ממון נועד להסדיר את הרכוש בין בני הזוג טרם החתונה בדרך שאינה קבועה בחוק. הסכם ממון הוא הדרך היחידה לחלוקה אחרת ממה שקובע החוק ולכן זוג הרוצה להרגיש בטוח במאת האחוזים מומלץ לערוך את ההסכם. הסכם ממון לא קובע רק לגבי הרכוש הנוכחי אלא גם לגבי הרכוש העתידי אותו יצבור כל אחד מבני הזוג. הסכם ההמון לא מתייחס רק לכסף או בתים של כל אחד מבני הזוג אלא לכל הרכוש כולל מכוניות, נכנסים הניתנים או יינתנו בירושה, קופות גמל ועוד.

משרד עורכי הדין טל איטקין ישמח לעזור לכם בתהליך ניסוח וכתיבת הסכם הממון כדי שתוכלו להתחתן בצורה שקטה ורגועה. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים אתם יכולים להיות רגועים שאתם נמצאים בידיים הנכונות.

רוצים להתייעץ איתנו?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל מאיתנו עיצה ראשונית או לתאם עימנו פגישה. התקשרו לטלפון: 04-8661919
או השאירו פרטיכם בטופס, ונחזור אליכם בהקדם:

© Copyright - בנייה: אס אם דיזיין עיצוב: סטודיו שלומית טולדו