עורך דין צוואות

מחפשים עורך דין צוואות? משרד עו”ד טל איטקין לשירותכם

יש אנשים המעדיפים לא לדבר או להתעסק במוות של עצמם ויש כאלו המבינים היטב את המשמעות של לקיחת האחריות והדאגה למה שיישאר אחרי לכתם מן העולם. האנשים מהסוג הראשון סומכים על חוק הירושות ומשאירים הכל לחוק היבש והאנשים מהסוג השני רוצים לחלק את רכושם כפי ראות עיניו ולפי רצונם ולא להרגיש מוגבלים על פי חוק כזה או אחר. על מנת להכין צוואה בצורה נכונה ומסודרת מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום שיכול להעניק עבורכם את השירות הטוב ביותר. משרד עורכי הדין של טל איטקין הוא משרד רציני בעל ותק וניסיון יש למעלה מ-15 שנים אשר יעניק לכם את הליווי לו אתם זקוקים תוך שיתוף פעולה מלא.

אנו מבטיחים לכם טיפול מסור ומיומן ולפעול במלוא הנחישות עד למתן הפתרון הטוב ביותר עבורכם. יש אנשים המעדיפים לעבור את התהליך המורכב והסבוך של ענייני הצוואה לבדם ללא עזרה מקצועית, ויש להדגיש כי מדובר בסיכון לא קטן שכן כמו שלא הולכים למלחמה ללא נשק וקסדה כך גם לא הולכים להליך שאינכם מבינים בו לעומק ללא העזרה המקצועית הנכונה שתלווה אתכם לאורך כל תהליך הצוואה. עורך דין צוואות יכול במקרים מסוימים להיות ההבדל בין תהליך קשה שנגמר בכישלון לבין תהליך קל ונעים הנגמר בדיוק עם בתוצאה לה ציפיתם בתחילה.

תהליך בקשת צו צוואה

כאשר אדם מגיע לגיל מתקדם או חולה במחלה קשה הוא חש צורך לכתוב את צוואתו על מנת להשאיר תיעוד לחלק את רכושו כפי שהוא רוצה. צוואה יכולה לקבל תוקף במספר דרכים ויש לציין כי רק צוואה שנכתבה בדרכים המקובלות תקבל משנה תוקף בשעת הצורך. עם לכתו מן העולם של כותב הצוואה, הזוכים יגישו את הבקשה על מנת להכיר בצוואה שהגישו. עם הגשת הטפסים והמסמכים הרלוונטיים תפורסם הצוואה בעיתונים היומיים על מנת לוודא האם יש מתנגדים לכתוב בצוואה. למתנגדים יש שבועיים להגיש בקשת התנגדות וזהו למעשה השלב הקריטי ביותר עבור היורשים.

במידה ולא מגיעה שום התנגדות הצוואה ממשיכה להיבדק על ידי בית המשפט או רשם הירושות ולאחר כחודשיים מתקבלת כחוקית. תהליך בקשת צו הצוואה הוא תהליך מורכב הכולל מילוי טפסים, שליחת המסמכים הרלוונטיים בצורה נכונה ועמידה בזמנים. רצוי ומומלץ לעבור תהליך זה עם עורך דין צוואות מוסמך המכיר את כל הפרטים הקטנים על מנת למנוע טרטורים וסחבת. משרד עורכי הדין של טל איטקין ישמח לסייע לכם בכל שתזדקקו על מנת להשלים את התהליך בצורה המושלמת ביותר.

 

עורך דין צוואות יעזור לכם למנוע אי נעימויות

כמו בכל הליך משפטי, גם בעניין הצוואה חשוב לשמור על דיוק הן מבחינת מילוי הטפסים והן מבחינת לוחות הזמנים. עורך דין צוואות יודע בדיוק את העבודה ובניגוד אליכם עוסק בתחום כבר זמן רב וניסיון כידוע הוא במקרים לא מעטים הכלי החשוב ביותר. סיוע בעורך דין יעזור לכם לעבור את תהליך הצוואה בצורה חלקה ללא עיכובים וללא עצבים מיותרים שיכולים להיווצר רק בשל בעיות טכניות כאלו ואחרות.

משרד עורכי הדין טל איטקין כבר טיפל בעבר באין ספור תיקים מורכבים ומסובכים אך בעזרת רצון גדול ויכולת מצוינת הצליח המשרד להגיע לתוצאות הרצויות. עורך דין צוואות יידע לעשות עבורכם את העבודה הטובה ביותר מבלי שתצטרכו להרגיש מטורטרים ולמנוע מכם סחבת מיותרת.

דילוג לתוכן